Indiana Jones a další výprava

Legendární dobrodružný tábor

Termín: 25.7. – 1.8. (neděle – neděle)
Pro mládež ve věku 13 – 15 let (jiný věk pouze po předchozí domluvě)
Počet účastníků na pobytu je maximálně 28.
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktor: Jáchym Solecký
Instruktoři: Naty Silinová, Adélka Hovorková, Honza Procházka
Prefekti: Bert Michajluk, Matouš Laitl, Matyáš Volf

Když zavřete oči a v představách se podíváte do pracovny Indiana Jonese, první, na co padne váš pohled, budou velké zdobené desky na pracovním stole. Ty desky ukrývají všechny náměty na výzkumy a výpravy, které kdy Indyho za jeho studií a pobytu na univerzitě napadly. Letos v létě se chystá Indy své desky znovu otevřít a vybrat jednu cestu, na kterou se svou družinou vydá.
Jaká výprava to bude, to nám zatím zůstává skryto. Možností má mnoho.
Rozhodne se pro nebezpečnou indonéskou džungli nebo snad pro egyptskou poušť? Bude chtít zachránit artefakty v jižní části Argentiny? Nebo padne volba na výpravu do tajemného kraje rybníků na jihu malé země v srdci Evropy, kde je prý stále ukryt poklad nedozírné ceny?
Jedno je jisté, zase to bude velké dobrodružství.
Budeš mít odvahu se k Indymu přidat, ať už jeho kroky povedou kamkoliv a objevit svoji pravou tvář dobrodruha, zažít nové obzory, přátelství, výzvy a překročit hranice svého pohodlí?

 
Indyho výprava není již klasickým letním táborem. Je spíše zážitkovým kursem a přechodem z táborových dětských střevíčků do další teenegerovské etapy. Zážitky jsou přetaveny ve zkušenosti, které si „děti“ přinášejí do svého běžného světa.

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček, stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo dle domluvy.

Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč)

 

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě