Bradavice a Ohnivý pohár

Nejslavnější kouzelnická škola světa v Bradavicích otevře své brány

Termín: 1. – 8. srpna (neděle – neděle)
Pro děti ve věku 8 – 14 let (jiný věk pouze po předchozí domluvě)
Počet studentů na škole max. 48.
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktor: Tomi Homolka
Instruktoři: Sam Friedleander, Honza Höfer, Majda Nejedlová
Prefekti: Luisa Suchochlebová, Adam Kobes, Anička Kočvarová, Kačka Matějovcová
Ohnivý pohár. Kouzelný předmět, který udržuje rivalitu mezi čtyřmi čarodějnickými školami od nepaměti. Předmět, který je natolik mocný, že jakmile do něj vhodíš své jméno, není cesty zpět. Pohár, který je opět k mání. To je oč tu běží. Nebo alespoň, oč by běžet mělo… Na ministerstvu čar a kouzel se proslýchá, že se přes výběrové řízení do Bradavic dostal jistý student, který má s pohárem úplně jiné plány. Snad je prý příbuzným zesnulého Grindelwarda

Bradavická škola čar a kouzel opět otevírá brány studentům. Při příležitosti Turnaje čtyř kouzelníků, zde budou letos studovat i studenti ze tří dalších čarodějných institucí.
Máš odvahu naučit se kouzelnickému řemeslu a utkat se o Ohnivý pohár?
V Bradavicích Tě čekají hodiny kouzlení, lektvarů i péče o kouzelné tvory. Nebude chybět ani turnaj ve famfrpálu. Nejdříve si však každého malého čaroděje a čarodějku musí najít ta správná kouzelnická hůlka.
Ke studiu vás opět zve ředitel školy, profesor Kratiknot, společně se zkušeným profesorským sborem.

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava na akci je individuální nebo dle domluvy. 

Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč).

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě