Vinnetou a Divoký západ

VINNETOU A DIVOKÝ ZÁPAD

 

LEGENDÁRNÍ DOBRODRUŽNÝ TÁBOR

Termín: 7. – 14. srpna, neděle odpoledne – neděle dopoledne
Pro mládež ve věku 12–15 let, jiný věk pouze po předchozí domluvě
Počet účastníků na pobytu je maximálně 36.
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktorská dvojice:
Adéla Hovorková, e-mail: adelkahovorkova@seznam.cz, Tel: 722 300 152
Sam Fridlaender, e-mail: samuel.friedlaender@icloud.com, Tel: 725 438 988
Instruktoři: Vojta Matyáš, Kačka Matějovcová, Adam Kobes, Matyáš Volf
Prefekti: Kuba Matyáš
Kuchynští pomocníci: Fanda Zahálka a Vojta Nantl

Milý čtenáři, víš, co znamená slovo greenhorn? Ne, rozhodně bych ti nepřál, aby tě někdo na Západě nazval tímto potupným a opovržení plným jménem. Už proto, že greenhorn, zelenáč, který se potuluje sotva pár týdnů v zemi, o niž zhola nic neví, si musí dávat na každém kroku náramně dobrý pozor, aby se mu nepřihodilo za nejbližším rohem něco navýsost nepříjemného. Už proto, že greenhorn je schopen všeho: potkat tlupu indiánů o kterých zhola nic neví a jen o vlásek vyváznout; dávat si pozor, aby se nezapletl v baru s bandity, kteří by s ním jednou ranou zametli; hlídat si své území, protože může být kdykoliv okraden… Přidej se k výpravě pravého westmana Sama Hawkense a poznej nebezpečí i krásu Divokého Západu.

 

Divoký Západ není již klasickým letním táborem. Je spíše zážitkovým kursem a přechodem z táborových dětských střevíčků do další teenegerovské etapy. Zážitky jsou přetaveny ve zkušenosti, které si „děti“ přinášejí do svého běžného světa.

 

Účastnický poplatek 5.650,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček, stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo dle domluvy.

Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (3.000,- Kč + 2.650,- Kč)

Zároveň s tímto táborem probíhá na Výštici jezdecký kurs

 

 

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě