Výprava Petra Pana

Za druhou hvězdou doprava a pak rovně až do rána

Termín: 2.- 9. srpna (neděle – neděle)
Pro děti ve věku 6 – 12 let (jiný věk pouze po předchozí domluvě)
Počet účastníků na pobytu maximálně 22 – 28
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktor: Naty Silinová
Instruktoři: Klára Kotábová a Vašek Voska
Prefekti: Klára Krejcarová, Anička Vobrová a Bert Michajluk

Co vše lze zažít v zázračné Zemi Nezemi?

Slyšeli jste někdy o kouzelné Zemi Nezemi?
Slyšeli jste o Petru Panovi, o chlapci, který nikdy nechce vyrůst?
Slyšeli jste o Ztraceňátkách? O dětech, které vypadly z kočárků, a když se o ně do tří dnů nikdo nepřihlásil, odletěly do Země Nezemě, kde s Petrem Panem prožívají spoustu dobrodružství. Kluků je tam ale více, protože holčičky jsou prý tak chytré, že z kočárků nevypadávají
Slyšeli jste o víle Zvoněnce, kapitánu Hákovi a jeho bandě pirátů, kteří v Zemi Nezemi žijí?
Poslední zprávy, které přinesla víla Zvoněnka, říkají, že se pirátský kapitán Hák pokouší škodit a ovládnout tuhle kouzelnou Zemi. Je potřeba mnoha čistých dětských srdcí, která by pomohla Petru Panovi přivést zbloudilé a zákeřné piráty zpět na cestu Dobra. Tak, aby se zase všem dobře a bezpečně žilo.

Poleťte společně s Petrem Panem a Zvoněnkou za dobrodružstvím přes rozzářenou oblohu do kouzelné Země Nezemě, kde neplatí dospělácká pravidla. Kde budeme objevovat místa a stvoření, která nejsou jinde k vidění. Kde potkáme mořské panny, indiány i krokodýla, co spolkl budík. Pojďte pomoci zachránit Dobro v Zemi Nezemi!

Tábor pro nejmenší děti, které se v bezpečném prostředí učí být bez rodičů.

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava na akci je individuální nebo dle domluvy.  Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč).

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě