Indiana Jones a tajemství kakaových bobů

Legendární dobrodružný tábor

Termín: 2. – 9. srpna (neděle – neděle)
Pro mládež ve věku 13 – 15 let (jiný věk pouze po předchozí domluvě)
Počet účastníků na pobytu je maximálně 28.
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktor: Jáchym Solecký
Instruktoři: Kryštof Doubek a Adélka Hovorková
Prefekti: Kačka Matějovcová, Honza Procházka, Matouš Laitl

Čokoláda. Nejoblíbenější jídlo snad každého z nás. Dokáže  potěšit, rozveselit,  vykouzlit úsměv na tváři a má mnoho podob. Hořká, mléčná, s oříšky, s chilli, je součástí  dortů i perníků.  Ale i tak všudypřítomná věc, jakou čokoláda je, v sobě skrývá mnohá tajemství! Kde se vzala? Odkud pochází? Jak se vyrábí?

K čemu všemu je dobrá? A další a další záhady…

Další výzkumná výprava Indiana Jonese povede za tajemstvím čokolády a kakaových bobů.  Ale ani toto dobrodružství nebude na první pohled  tak sladké, jak se zdá! Záhady, zápletky i nebezpečí  číhají na každém kroku a kdo ví, co se Indymu  a jeho druhům přihodí tentokrát! Do jakých koutů naší Země  pátrání  výzkumnou výpravu zavede a zda  odhalí všechna  skrytá tajemství?

Pojďte se přidat k Indymu a zažijte nové obzory, přátelství, výzvy i překračování vlastních hranice a svého pohodlí!

Indyho výprava není již klasickým letním táborem. Je přechodem z táborových dětských střevíčků do další teenegerovské etapy. Zážitky jsou přetaveny ve zkušenosti, které si „děti“ přinášejí do svého běžného světa..

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček, stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo organizovaná linkovým autobusem (cenu jízdenky hradí účastník individuálně). Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč)

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě