Bradavice

Škola čar a kouzel

Termín: 26. července – 2. srpna (neděle – neděle)
Pro děti ve věku 8 – 14 let (jiný věk pouze po předchozí domluvě)
Počet studentů na škole max. 48.
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktor: Tomi Homolka

Instruktoři: Áďa Hovorková, Klára Kotábová, Sam Friedleander, Honza Höfer
Prefekti: Majda Nejedlová, Luisa Suchochlebová, Kuba Matyáš, Voljta Matyáš, Adam Kobes

Nejslavnější kouzelnická škola světa v Bradavicích po prázdninách otevírá své dveře dokořán.

Bradavická škola čar a kouzel opět otevírá brány novým studentům a studentkám. Ke studiu vás zve nový ředitel školy, profesor Kratiknot a představí vám zcela obměněný profesorský sbor. Máš právě ty odvahu naučit se kouzelnickému řemeslu? Do které ze čtyř kolejí tě zařadí moudrý klobouk? V Bradavicích tě čekají hodiny kouzlení, lektvarů nebo péče o kouzelné tvory. Také se naučíš obraně proti černé magii a můžeš se těšit třeba i na školní turnaj ve famfrpálu. Nejdříve si však musí každého kouzelníka a čarodějku najít ta správná hůlka.  

Nikolas Flamel byl středověký alchymista, který jako jediný dokázal vyrobit kámen mudrců – předmět, který dokáže proměnit kovy ve zlato a dá se z něj vytvořit elixír života, se kterým lze dokonce dosáhnout i nesmrtelnosti. Kde se ale kámen nachází teď? V kouzelnickém světě se proslýchá, že byl kámen zničen, v Bradavicích ale víme, že jej Nikolas svěřil svému příteli, Albusi Brumbálovi. Kde se ale v tuto chvíli kámen nachází, ví pouze on…

Účastnický poplatek 4.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček – stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava na akci je individuální nebo dle domluvy. Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (2.000,- Kč + 2.950,- Kč).

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě