Art camp

Výtvarné techniky, malování, tanec, kreativita

Termín: 11. – 18. července (sobota – sobota)
Pro děti ve věku od 9 let (jiný věk pouze po předchozí domluvě)
Počet účastníků na pobytu je maximálně 15
Místo: Statek Výštice
Vedoucí instruktor: Lucka Volejníčková
Instruktor: Barbora Černošková
Prefekt: Adam Žák

V několika galériích byly nedávno odhaleny padělky, které mnoha odborníkům zamotaly hlavy. K práci výtvarníků patří i schopnost rozeznat originál od kopie a plagiátu. A to také bude jedním z našich úkolů. Sestavit tým, kterému se podaří případ rozlousknout, padělatele odhalit a polapit.

Pojďte společně s námi zaťukat na dveře ateliérů a dílen významných umělců 19. a 20. století, jako byli Monet, Van Gogh, Picasso, Matisse či třeba Apoliinaire. Stejně jako oni, i my začneme od píky se zátiším, portrétem a malbou v plenéru. Použijeme řadu technik a vyzkoušíme také  akční umění, japonské origami či tvorbu dadaistické básně. Nebudeme, ale pouze sedět a tvořit. Necháme námi prostoupit umění ve všech formách – od výtvarného, přes literaturu až po hudbu s tancem. Nahlédneme do chodu galérie a sami si nakonec uspořádáme vlastní výstavu s vernisáží, jak se patří.

Účastnický poplatek 5.950,- Kč zahrnuje vyvážený, bohatý, herní a tvořivostní program, odborné pedagogické a instruktorské vedení s individuálním přístupem, který odpovídá věku dětí, ubytování ve 2 až 6 – ti lůžkových pokojích, bohatý jídelníček, stravování 5x denně, pitný režim a pojištění. Doprava je vlastní nebo organizovaná linkovým autobusem (cenu jízdenky hradí účastník individuálně). Platbu je možné učinit ve dvou splátkách (3.000,- Kč + 2.950,- Kč)

Přihláškové formuláře

Přihlásit na akci Země - nezemě

Přihlásit na jezdecký tábor Země - nezemě